ŠAC - Švietimo aprūpinimo centras

ŠAC – šviesti, aprūpinti, padėti Mūsų vertybės: Atsakingumas   Pasitikėjimas   Sąžiningumas   Pagarba   Pagalba

ATSAKINGUMAS

mums reiškia laiku ir kokybiškai atliekamas pareigas, tad mes:

  • Laikomės žodžio
  • Prieš imdamiesi veiksmų, išanalizuojame situaciją, įvertiname pasekmes, nuodugniai ir geranoriškai aptariame su kolegomis, kaip įgyvendinsime veiklas

PASITIKĖJIMAS

mums reiškia veiklos laisvę nevengiant įsipareigojimų, tad mes:

  • Leidžiame vieni kitiems pasirinkti patikėtų užduočių įgyvendinimo būdus
  • Mokomės iš klaidų ir reguliariai tobuliname savo kvalifikaciją

SĄŽININGUMAS

mums reiškia laiku ir kokybiškai atliekamas pareigas, tad mes:

  • Nemeluojame nei sau, nei kitiems
  • Nuomonę grindžiame faktais, ją pateikiame nepažeisdami kito žmogaus jausmų ir nuostatų

PAGARBA

mums reiškia kiekvieno žmogaus kaip asmenybės priėmimą, tad mes:

  • Įsiklausome ir išklausome įvairiausias nuomones ir pasiūlymus be išankstinių sąlygų ar nusiteikimo
  • Neužgauname vieni kitų orumo, konstruktyviai teikiame ir priimame grįžtamąjį ryšį

PAGALBA

mums reiškia drąsą kreiptis pagalbos ir atvirai ją priimti, tad mes:

  • Susidūrę su sunkiai sprendžiama problema, atvirai dalijamės su kolegomis ir bandome ją išspręsti bendrai
  • Pastebėję, kad kolega turi sunkumų, neatidėliodami pasisiūlome padėti juos įveikti sutelktai

Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija dalyvauja ERASMUS+ tarpmokykliniuose strateginės partnerystės projektuose

2016 10 31

2016–2018 metais Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija įgyvendins 2 tarptautinius projektus, kurie finansuojami iš Europos sąjungos fondų. ERASMUS+ projektai skirti bendradarbiavimui ir gerosios patirties sklaidai.

Projekte „Euconnectour“ mokiniai pagilins savo žinias ir atras savo šalis iš naujo. Jie turės ištirti savo regionus, miestus bei pristatyti savo partneriams. Mokiniai gebės parodyti savo šalies identitetą, išskirtinumą bei tautinį paveldą. Projekto dalyviai aplankys turizmo centrus, ims interviu iš savo mokyklos draugų, mokytojų, tėvų, organizuos išvykas, kad surinktų informaciją apie regioną ar miestą. Apibendrinta medžiaga bus patalpinta projekto tinklapyje. Šio projekto partneriai – Košicė (Slovakija), Leek (Didžioji Britanija), Camarena (Ispanija), Sofija (Bulgarija), Maddaloni (Italija) ir Wielun (Lenkija) ugdymo įstaigos. Šiauliečiai pagal projekto planą lankysis Ispanijoje, Bulgarijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Pirmosios projekto veiklos bus įgyvendinamos Šiauliuose, nes kovo 19 d. mokiniai ir mokytojai iš visų šalių rinksis „Saulėtekio“ gimnazijoje.

Kitas projektas „be-well@school.eu“, projektinis darbas tarptautinėje komandoje pozityviai atsilieps mokinių profesinei karjerai šiuolaikiniame globaliame pasaulyje. Pasitelkiant už puikiai atliktas veiklas/aprašymus/aktyvumą/savalaikiškumą/patrauklumą „Award“ sistemą, projektas mokiniams taps ne tik naujausių kompiuterinių technologijų kompetencijų praplėtimu/įgijimu, bet kartu ir smagiu renginiu su žaidybiniais elementais. Dalyvaudami projekte mokiniai taipogi patobulins savo kalbines ir sociokultūrines kompetencijas, dalyvaus pokalbiuose bei video konferencijose tarp šalių, mokiniai ambasadoriai vyks į kitas šalis-partneres. Projekte dalyvauja Esens (Vokietija), Piačenza (Italija) ir Pšemyslo (Lenkija) ugdymo įstaigos. 2017 m. balandžio mėnesį partneriai susitiks Lietuvoje, „Saulėtekio“ gimnazijoje vyks užsiėmimai sveikatingumo tema.

2016 m. spalio 23–26 dienomis Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos formaliojo švietimo skyriaus vedėjas Malik Agamalijev ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Ingrida Railienė lankėsi Košicėje (Slovakija), kur vyko pirmasis partnerių susitikimas „Euconnectour“ projekte. Partnerių susitikime dalyvavo projekto koordinatoriai iš kiekvienos šalies. Čia pasidalintos projekto veiklos ir sudarytas apsilankymų planas. Vienbalsiai sutarta, kad reikia kuo daugiau mokinių įtraukti į veiklas savo mokyklose ir sudaryti sąlygas bendrauti su kitų valstybių bendraamžiais socialinių tinklų platformose. KA2 veiksmo projektuose svarbiausia yra gerosios patirties sklaida ir bendradarbiavimas inovacijų ir technologijų srityse. Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija bendradarbiaudama su Šiaulių turizmo informacijos centru privalės savo partneriams kuo išradingiau ir inovatyviau pateikti informaciją apie Šiaulių miestą ir lankytinas vietas. Taip pat dėmesys skiriamas informacijos pasiekiamumui internetinėje erdvėje.

Tikimės, kad šie projektai padės stiprėti mūsų mokyklos bendruomenei, nes bendraudami ir bendradarbiaudami tampame stipresni. Mokiniams ir mokytojams bus sudarytos puikios sąlygos tobulėti užsienio valstybėse ir semtis gerosios patirties, o vėliau ją pritaikyti savo kasdieninėje veikloje.

Malik Agamalijev
Šiaulių „Saulėtekio“ g-jos formaliojo švietimo skyriaus vedėjasKomentuokite naujieną

 

Švietimo naujienos

Mokymosi išteklių medžiaga

Mokymosi išteklių video medžiaga

Vadovėlių duomenų bazė

Vadovėlių duomenų bazė

Lietuvos pirmoko pasas

projektas