Švietimo aprūpinimo centras

Information in english Į pradžią Apie pastebėtas klaidas rašykite administratoriui
 
Švietimo aprūpinimo centras
 
 
Leidybos skyrius > Atsakome
Leidybos skyrius > Atsakome į jūsų klausimus
2008 10 10 Sigita Kascėnienė: Laba diena, norėtume mokyklos bibliotekai nupirkti Jūsų išleistas pagrindinio ugdymo bendrąsias programas (Projektą). Kaip tai padaryti? Kur kreitis ir gauti išankstinio apmokėjimo sąskaitą?

 

Pradinio ir pagrindinio ugdymo programos bus išleistos spalio pirmąjį dešimtadienį ir kiekviena mokykla jas gaus nemokamai.

2008 04 09 Valentina Šumskaja: Laba diena,kur galėčiau gauti daugiau informacijos apie ponios Ramutės Bruzgelevičienės parengtą monografiją „Lietuvos švietimo kūrimas 1988–1997“? Gal žinote kur galėčiau įsigyti jos studijos darbą: "Lietuvos švietimo kaita. Švietimo reformos darbai tūkstantmečių sandūroje.-Tendencijos, lūkesčiai"(2001). Pagarbiai Valentina Šumskaja

Daugiau informacijos apie Ramutės Bruzgelevičienės parengtą monografiją „Lietuvos švietimo kūrimas 1988–1997“ galite sužinoti paskambinę tel.: (8 5) 264 9457 arba 278 0583. Apie kitą Jūsų minimą jos darbą „Lietuvos švietimo kaita. Švietimo reformos darbai tūkstantmečių sandūroje.–Tendencijos, lūkesčiai“ (2001) informacijos neturime.

2008 04 01 Laima: Labas,dėl pasiekimų knygelių 1 klasėms.Ar jos yra dovanojamos pirmokams?Prašau parašykite kontaktinius duomenis.

Pasiekimų knygelės pirmokams gaminamos ne per Švietimo aprūpinimo centrą, bet laisva komercine praktika ir platinamos per knygynus ir spaudos kioskus, arba per mokyklas, jeigu buvo gaminamos specialiu mokyklos užsakymu. Pastaruoju atveju atsiskaitymo formą nustato mokykla.

2008 04 01 Vilma: Laba diena. Nuo 2008 m. sausio 1d. įsigaliojo nauji mokytojų atestacijos nuostatai. Pagal juos ketinantys atestuotis mokytojai ir jų praktinės veiklos vertintojai pildo ir teikia atestacijos komisijai mokytojų atestacijos nuostatuose nurodytus priedus ir kitus reikiamus dokumentus. Kur šie atestacijos dokumentai turi būti registruojami? Ar yra valstybinis dokumentas, kuriame būtų registruojami mokytojų ir jų veiklos vertintojų atestacijos dokumentai? Ačiū

Mūsų skyrius aprūpina Mokytojo atestacijos pažymėjimo blankais. Dėl mokytojų atestacijos tvarkos ir dokumentų reikėtų teirautis ŠMM Pedagogų rengimo ir kvalifikacijos tobulinimo skyriaus specialistų.

Vanda Kornikienė

2008 04 01 Rasa: 2008 m. jau išleistas ne vienas leidinys, gal reikia iškart ir dėti, nelaukti, kol metų pabaiga ateis...

Šiais metais kol kas išleistas tik vienas leidinys, greitai bus išleista daugiau ir sąrašą papildysime.