ŠAC - Švietimo aprūpinimo centras

ŠAC – šviesti, aprūpinti, padėti Mūsų vertybės: Atsakingumas   Pasitikėjimas   Sąžiningumas   Pagarba   Pagalba

ATSAKINGUMAS

mums reiškia laiku ir kokybiškai atliekamas pareigas, tad mes:

  • Laikomės žodžio
  • Prieš imdamiesi veiksmų, išanalizuojame situaciją, įvertiname pasekmes, nuodugniai ir geranoriškai aptariame su kolegomis, kaip įgyvendinsime veiklas

PASITIKĖJIMAS

mums reiškia veiklos laisvę nevengiant įsipareigojimų, tad mes:

  • Leidžiame vieni kitiems pasirinkti patikėtų užduočių įgyvendinimo būdus
  • Mokomės iš klaidų ir reguliariai tobuliname savo kvalifikaciją

SĄŽININGUMAS

mums reiškia laiku ir kokybiškai atliekamas pareigas, tad mes:

  • Nemeluojame nei sau, nei kitiems
  • Nuomonę grindžiame faktais, ją pateikiame nepažeisdami kito žmogaus jausmų ir nuostatų

PAGARBA

mums reiškia kiekvieno žmogaus kaip asmenybės priėmimą, tad mes:

  • Įsiklausome ir išklausome įvairiausias nuomones ir pasiūlymus be išankstinių sąlygų ar nusiteikimo
  • Neužgauname vieni kitų orumo, konstruktyviai teikiame ir priimame grįžtamąjį ryšį

PAGALBA

mums reiškia drąsą kreiptis pagalbos ir atvirai ją priimti, tad mes:

  • Susidūrę su sunkiai sprendžiama problema, atvirai dalijamės su kolegomis ir bandome ją išspręsti bendrai
  • Pastebėję, kad kolega turi sunkumų, neatidėliodami pasisiūlome padėti juos įveikti sutelktai

Kitokia pažintis su Didžiąja Britanija

2016 04 05

Antrą kartą Klaipėdos rajono Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje vyko anglų kalbos edukacinis renginys ,,Protų kovos“ Klaipėdos rajono 9–10 (I–II gimnazijos) klasių mokiniams. Projekto tikslas – plėsti mokinių žinias apie Didžiąją Britaniją, jos istoriją, geografinę padėtį, kultūrą bei tradicijas,  lavinti anglų kalbos ir loginio mąstymo įgūdžius, skatinti savarankišką mokymąsi bei informacijos paiešką ir atranką. Renginį inicijavome mes, anglų kalbos mokytojos Inga Ulonienė ir Violeta Jurjonienė.

Pavasarišką penktadienio rytą į gimnaziją susirinko mokiniai iš rajono mokyklų, pasipuošę mokyklos uniforma ir atributika. Renginyje dalyvavo 9 komandos: Plikių Ievos Labutytės pagrindinės mokyklos komanda „Fresh minds“, Vėžaičių pagrindinės mokyklos komanda „United team“, Endriejavo pagrindinės mokyklos komanda „Bear skin hats“, Ketvergių pagrindinės mokyklos komanda „Team rocket“, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos komanda „Brains“, Pašlūžmio mokyklos-daugiafunkcio centro komanda „Dream team“, Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos komanda „Googles“, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos komanda „Pranksters“ ir Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos komanda „Lithuanian creed“.

Renginį pradėjo Klaipėdos rajono švietimo centro direktorė Ramutė Sirutienė – tarė sveikinimo žodį ir palinkėjo dalyviams sėkmės. Kiekviena komanda prisistatė pasakydama savo šūkį. Renginį vedė „Vaivorykštės“ gimnazijos IV klasės mokiniai P. Kelbauskis ir A. Mitrofanas. Mokiniams tai buvo gera proga išbandyti savo galimybes prieš anglų kalbos brandos egzamino kalbėjimo dalį.

Edukacinį renginį „What do you know about Great Britain?“ („Ką žinote apie Didžiąją Britaniją?“) sudarė keturi turai apie Škotijos, Anglijos, Airijos ir Velso kultūrą, istoriją, ir linksmos, bet pamąstyti skatinančios užduotys bei mįslės apie Didžiąją Britaniją. Mokiniams pateikėme 40 vaizdinių, muzikinių, tekstinių klausimų. Mokinių atsakymus vertino kompetetinga komisija, vadovaujama Klaipėdos rajono švietimo skyriaus vedėjo pavaduotojos Nijolės Gotlibienės.

Po atkaklios kovos antrus metus iš eilės protų kovas laimėjo Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos komanda „Googles“, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos komanda „Pranksters“ užėmė antrąją vietą, o trečioji atiteko Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos komandai „Brains“. Visos komandos apdovanotos Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos padėkos raštais bei simbolinėmis dovanėlėmis ir Klaipėdos rajono švietimo skyriaus įsteigtais prizais.

Mokiniai liko sužavėti renginiu ir galimybe parodyti savo gebėjimus, kūrybingumą bei sužinoti naujų dalykų. Tradiciniu susibūrimu „Vaivorykštės“ gimnazijoje tapęs renginys suteikė galimybę susitikti ir pabendrauti  ne tik rajono mokiniams, bet ir jų mokytojoms. Nekantriai lauksime šio renginio ir kitą pavasarį.

Inga Ulonienė, Violeta Jurjonienė
„Vaivorykštės“ g-jos anglų kalbos mokytojosKomentuokite naujieną

 

Švietimo naujienos

Mokymosi išteklių medžiaga

Mokymosi išteklių video medžiaga

Vadovėlių duomenų bazė

Vadovėlių duomenų bazė

Lietuvos pirmoko pasas

projektas