ŠAC - Švietimo aprūpinimo centras

ŠAC – šviesti, aprūpinti, padėti Mūsų vertybės: Atsakingumas   Pasitikėjimas   Sąžiningumas   Pagarba   Pagalba

ATSAKINGUMAS

mums reiškia laiku ir kokybiškai atliekamas pareigas, tad mes:

  • Laikomės žodžio
  • Prieš imdamiesi veiksmų, išanalizuojame situaciją, įvertiname pasekmes, nuodugniai ir geranoriškai aptariame su kolegomis, kaip įgyvendinsime veiklas

PASITIKĖJIMAS

mums reiškia veiklos laisvę nevengiant įsipareigojimų, tad mes:

  • Leidžiame vieni kitiems pasirinkti patikėtų užduočių įgyvendinimo būdus
  • Mokomės iš klaidų ir reguliariai tobuliname savo kvalifikaciją

SĄŽININGUMAS

mums reiškia laiku ir kokybiškai atliekamas pareigas, tad mes:

  • Nemeluojame nei sau, nei kitiems
  • Nuomonę grindžiame faktais, ją pateikiame nepažeisdami kito žmogaus jausmų ir nuostatų

PAGARBA

mums reiškia kiekvieno žmogaus kaip asmenybės priėmimą, tad mes:

  • Įsiklausome ir išklausome įvairiausias nuomones ir pasiūlymus be išankstinių sąlygų ar nusiteikimo
  • Neužgauname vieni kitų orumo, konstruktyviai teikiame ir priimame grįžtamąjį ryšį

PAGALBA

mums reiškia drąsą kreiptis pagalbos ir atvirai ją priimti, tad mes:

  • Susidūrę su sunkiai sprendžiama problema, atvirai dalijamės su kolegomis ir bandome ją išspręsti bendrai
  • Pastebėję, kad kolega turi sunkumų, neatidėliodami pasisiūlome padėti juos įveikti sutelktai

Įteikti „Lieporių garbės“ apdovanojimai

2017 05 23

Į Lieporių gimnaziją ir vėl atėjo šventiška diena. Iškilmingame renginyje įteikti „Lieporių garbės“ apdovanojimai. Pasak  E. Zolia, vienintelė laimė gyvenime – nuolatinis veržimasis į priekį, todėl šventinę popietę įteikėme garbės ženklelius tiems, kurie visus metus veržėsi į priekį, ieškojo, siekė ir tobulėjo. Tai  mokiniai, tėveliai ir mokytojai.

Renginį vedusi gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė įteikė visam būriui mokinių padėkas už aktyvią meninę, sportinę veiklą, gerus mokymosi rezultatus. Kiekvienais metais teikiama ,,Saulėtų Lieporių“ premija  atiteko abiturientams Ievai Adukevičiūtei ir Tomui Drąsučiui.

Didelė garbė pažinti tuos, kurie prasmingais darbais garsina mūsų gimnaziją. Lieporių  gimnazijos ženkliukai įteikti mokiniams, tėveliams ir mokytojams, kurie yra tikroji Lieporių garbė. Tai Šiaulių šventų apaštalų Petro ir Pauliaus katedros dekanas, klebonas, gimnazijos tikybos mokytojas Egidijus Venckus, gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė, ugdymo skyriaus vedėja Reda Šteimantienė, lietuvių kalbos mokytoja Sandra Puzarienė, rusų kalbos mokytoja Tamara Dudik, informacinių technologijų mokytoja Jovita Navickienė, matematikos mokytojos Zita Mačiulienė, veiklos stebėsenos poskyrio vedėja, matematikos mokytoja Gražina Mickienė, kūno kultūros mokytojas Dainius Bertulis, fizikos mokytojai Remigijus Pozniakovas ir Virginijus Kukulskis, technologijų mokytojai Živilė Staškauskienė ir Darius Dirvelis, IT specialistas, gimnazijos fotografas Mindaugas Macaitis. Gimnazijos ženklelius nešios ir tėveliai – Lieporių gimnazijos tarybos narys Egidijus Elijošius bei Dalia Valeckienė ir Dainius Valeckas, gimnazijos tarybos narys.

Lieporių garbės ženkleliais apdovanoti šie mokiniai: Iveta Šakurskytė, Domantas Mikalauskas, Gabija Petrauskaitė, Gustė Valantinavičiūtė, Edgaras Navickas, Rokas Matas Pricevičius, Ignas Rimkus, Rytis Valeckas, Gytis Neimantas, Dominykas Bertulis, Ieva Žalgevičiūtė, Miglė Baniulytė, Vestina Bertašiūtė, Vykintas Rimeika, Irma Sidabraitė, Enrika Matiukaitė, Manta Urbonaitė, Rugilė Bartkutė, Erika Krankalytė, Raminta Andrulytė.

Šventės metu dainavo merginų vokalinis ansamblis, solistės Gabija Petrauskaitė ir Monika Mickutė, muzikos mokytojai Eugenijus ir Aurelija, buvo šokami liaudies ir šiuolaikiniai šokiai.

Kartu su gimnazijos direktore šventę vedę ugdymo skyriaus vedėja Reda Šteimantienė ir muzikos mokytojas Eugenijus Andriulis linkėjo renginio dalyviams ir svečiams būti laisviems savo mintimis,  laimingiems savo širdimis. Gyventi, džiaugtis, didžiuotis, kad esame čia – Lieporių gimnazijoje.

  

Rita NORKUTĖ, Aida ŠLIAŽIENĖ
Lieporių g-jos mokytojosKomentuokite naujieną

 

Švietimo naujienos

Mokymosi išteklių medžiaga

Mokymosi išteklių video medžiaga

Vadovėlių duomenų bazė

Vadovėlių duomenų bazė

Lietuvos pirmoko pasas

projektas