Vertinimas

Vertinimas

Gerbiami naujieji projekto „Besimokančių mokyklų tinklai“ dalyviai,

Sveikiname Jus, įsijungusius į besimokančių mokyklų tinklą ir tikimės, kad Jūsų prisijungimas ne tik praplės, bet ir sustiprins mūsų bendruomenę.
BMT tyrėjų grupės veiklos paskirtis – vykstant projektui teikti sėkmingam mokyklos dalyvavimui jame reikalingą paramą. Tam, kad galėtume pradėti bendradarbiauti, pirmiausia turime susipažinti. O tai galime padaryti tik dalindamiesi informacija. Todėl paprašysime visų Jūsų užpildyti anketą, o, gavę atsakymus į užduotus klausimus, pateiksime Jums gautus rezultatus. Jei pageidausite, tuos rezultatus galėsime interpretuoti ir pateikti savo įžvalgas. Šis procesas BMT projekte vadinamas mokyklų vertinimo tyrimu, kuris yra skirtas tik mokyklų pradinei situacijai atskleisti, jo metu nesiekiama vertinti visos mokyklos veiklos kokybės.
Kviečiame pasinaudoti šia galimybe ir įtraukti savo mokyklos bendruomenę į pateikiamos anketos pildymą.
Gautieji rezultatai bus pateikiami tik apibendrinti, todėl bus išlaikomas Jūsų nuomonės anonimiškumas.

Anketų pildymo pradžia: 2011 m. balandžio 11 d.
Anketų pildymo pabaiga: 2011 m. balandžio 25 d.

Trumpa instrukcija:

  1. Paskirkite BMT komandos administratorių vertinimui. Šis asmuo turėtų būti susipažinęs su informacinėmis technologijomis. Jis turės tvarkyti respondentų sąrašus, prižiūrėti anketų pildymą ir t.t.
  2. Suformuokite mokyklos respondentų (asmenų, atsakinėsiančių į klausimyną) sąrašą. Kiekvienam respondentui suteikite unikalų prisijungimo vardą ir slaptažodį
    • Respondentų sąrašą tvarkykite čia…
    • Respondentų tvarkymo instrukciją rasite čia…
  3. Kiekvienas respondentas gautais prisijungimo duomenimis (prisijungimo vardu ir slaptažodžiu) jungiasi prie klausimyno ir jį užpildo
    • Anketą pildykite čia… (iki 2011 m. balandžio 11 d. veikia tik demonstracinė versija be atsakymų išsaugojimo)

Pagarbiai,

BMT tyrėjų grupė