Projekto „Besimokančių mokyklų tinklai“ pabaigą vainikuos konferencija Vilniaus universiteto Didžiojoje Auloje


Nugalėti sunkumai yra puikiai išnaudotos galimybės. (Vinstonas Čerčilis)

Birželio 12 d. Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto Didžiojoje Auloje projekto „Besimokančių mokyklų tinklai“ (BMT) komanda organizuoja konferenciją. Šiuo renginiu bus pabaigtas ketverius metus trukęs projektas, įtraukęs net 119 šalies mokyklų. Baigiamojoje konferencijoje pranešimus skaitys projekto vadovai, koordinatoriai ir tyrėjai, o dalyvauti kviečiami svečiai iš visos respublikos.

Konferencijos pranešėjai pateiks analizes ir vertinimus, kaip pavyko įgyvendinti pagrindinius BMT tikslus ir uždavinius: plėsti besimokančių mokyklų tinklus, ugdyti tinkluose esančių mokyklų mokytojų gebėjimą identifikuoti ir spręsti mokyklos bendruomenės problemas, aptars, kaip sekėsi ugdyti mokyklų komandų ir jų narių kompetencijas.

Antroje konferencijos dalyje projekte dalyvavusių mokyklų komandos susitiks aštuoniose darbo grupėse, kur vyks BMT1, BMT2 ir BMT3 mokyklų gerosios patirties pristatymai. Dalyviai papasakos apie tai, kokie jie buvo projekto pradžioje ir kuo tapo dabar, pademonstruos, kaip BMT atrodo praktikoje. Renginį pabaigs draugiški projekto dalyvių ir organizatorių atsisveikinimo pietūs.

————–

Baigiamoji BMT konferencija vyks 2012 m. birželio 12 d. (antradienį) Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto Didžiojoje Auloje (Mikalojaus Konstantino Čiurlionio g. 21/27, Vilnius).

Renginio pradžia – 9 val.

Į renginį kviečiami ir savivaldybių švietimo padalinių vadovai, Švietimo ir mokslo ministerijos bei jai pavaldžių centrų atstovai.

Konferencijos programa.

Registracija į renginį.

 

BMT informacija.

  1. Dar nėra komentarų.
(nebus skelbiama)