Kelionė į šiuolaikinę pamoką


Gegužės 8 dieną Pakruojo ,,Žemynos“ pagrindinės mokyklos BMT-3 komanda (direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aida Stakutienė, matematikos mokytoja Jurga Batakienė, direktorius Darius Ramonas, specialioji pedagogė Lolita Aidukienė, informacinių technologijų mokytojas Vidmantas Batakis, pradinių klasių mokytoja Aušra Norvilienė, švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Gražina Plungienė) sukvietė visus mokytojus „nukeliauti“ į šiuolaikinę pamoką. 

Seminaro ,,Kelionė į šiuolaikinę pamoką“ metu pagilinome žinias apie lyderystę mokykloje, mokinių vertinimą, įsivertinimą ir refleksiją.

Pasirinkę vieną iš 5 Europos šalių ir pagal tai išsiskirstę į 5 grupes „Minčių žemėlapio“ metodu prisiminėme ir pristatėme kolegoms lyderystės sampratą, aptarėme veiksmingos mokyklos lyderystės veiksnius, naujus mokytojo lyderio vaidmenis mokykloje.

Po grupių darbo pristatymo, „nuvykę“ į šių šalių sostines (pasiskirstymas grupiniam darbui), susipažinome su vertinimo samprata, jo paskirtimi. Kiekviena grupė kolegoms pristatė tai, ką sužinojo.

Išsiskirstę į grupes pagal keliavimo būdą, įtvirtinome žinias apie mokinių vertinimo rūšis.

Seminaro pabaigoje visi „rašė žinutes“ Lietuvoje likusiam draugui apie kelionės įspūdį. Džiaugiamės, kad daugumai kelionė patiko.

 

BMT komandos vardu direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aida Stakutienė

 

  1. #1 Elena 2012-05-17 - 15:37

    Bravo, šaunuoliai. Sėkmės Jums.
    Elena ir Co

(nebus skelbiama)