Kategorijos „Projekto rezultatai“ archyvas

„Besimokančių mokyklų tinklai“. Problemas reikia spręsti bendradarbiaujant

Prieš savaitę baigiamojoje konferencijoje susumuoti projekto „Besimokančių mokyklų tinklai“ (BMT) rezultatai. Nors šia konferencija žymėta oficiali projekto pabaiga, vykdant projektą gimusios idėjos vystysis ir toliau, darbai – tęsis.

Projekto metu mokymų, minčių ir bendravimo įkvėpti mokytojai turėtų toliau kurti mokytojų ir mokyklų tinklus, bendradarbiauti, kartu spręsti problemas ir netgi keisti mokyklų kultūrą. Kartu – ir Lietuvos švietimo kultūrą. Skaityti visą įrašą »

Komentarų nėra

Projekto „Besimokančių mokyklų tinklai“ pabaigą vainikuos konferencija Vilniaus universiteto Didžiojoje Auloje

Nugalėti sunkumai yra puikiai išnaudotos galimybės. (Vinstonas Čerčilis)

Birželio 12 d. Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto Didžiojoje Auloje projekto „Besimokančių mokyklų tinklai“ (BMT) komanda organizuoja konferenciją. Šiuo renginiu bus pabaigtas ketverius metus trukęs projektas, įtraukęs net 119 šalies mokyklų. Baigiamojoje konferencijoje pranešimus skaitys projekto vadovai, koordinatoriai ir tyrėjai, o dalyvauti kviečiami svečiai iš visos respublikos. Skaityti visą įrašą »

Komentarų nėra

Projekto „Besimokančių mokyklų tinklai“ viešoji konsultacija

Vakar, gruodžio 16 d., Švietimo ir mokslo ministerijos Ovaliojoje salėje įvyko projekto „Besimokančių mokyklų tinklai“ viešoji konsultacijas, skirta mokyklų bendradarbiavimo tinklų plėtros galimybėms aptarti. Renginio metu buvo pristatyti projekto metu kuriami produktai bei atliktas tyrimas BMT mokyklose. Projekto vykdytojai ir dalyviai kalbėjo apie projekto naudas, tyrėjai pateikė savo įžvalgas, koks BMT poveikis dalyvaujančioms mokykloms. Diskusijos su į renginį atvykusiais ministerijos darbuotojais, ministerijai pavaldžių centrų atstovais, pedagogais metu kalbėta apie tai, kokios esamos ir galimos kliūtys tinklų kūrimuisi ir tvarumui, kokia jungimosi į juos išliekamoji vertė. Skaityti visą įrašą »

Komentarų nėra

Nauji Projekto metu sukurti dokumentai jau prieinami visiems

Projekto darbo grupė jau atliko BMT modelio kūrimo programos 42 mokyklų veiklos įsivertinimo analizę, t.y. dr. Beritos Simonaitienės vadovaujami vertintojai įvertino 2006-2008 m. bandomojoje programoje dalyvavusių mokyklų vidaus analizę ir pateikė savo komentarus. Visą analizę rasite mūsų Bibliotekoje, Metodinės medžiagos skyrelyje. Skaityti visą įrašą »

Komentarų nėra